Klinika Chirurgii Estetycznej Dr Piotr Ziajka, ul. Jana Jerzego Haffnera 12C, 81-717 SopotZajmuję się chirurgią ogólną oraz medycyną estetyczną. We własnej klinice działającej w Sopocie od 2004 roku pomagam pacjentom kompleksowo zadbać o młody i piękny wygląd. Konsultuję pacjentów we własnej klinice w mieście, w którym mieszkam z rodziną, co dla moich pacjentów powinno być największym gwarantem bezpieczeństwa i jakości podejmowanych przeze mnie zabiegów i operacji. Wykonuję zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej oraz operacje z chirurgii plastycznej-estetycznej i rekonstrukcyjnej. Stosuję zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, nici wchłanialnych. Przeprowadzam mezoterapię skóry głowy, twarzy, dłoni, stóp oraz szyi, a także lipolizę oraz dermabrazję oraz wiele operacji z chirurgii plastycznej-estetycznej.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach praktycznych, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe. Jestem również ich współorganizatorem. Szkolę innych lekarzy w wykonywaniu zabiegów z medycyny estetycznej i chirurgii. Pogłębiam swoją wiedzę, śledzę nowości pojawiające się w medycynie estetycznej i chirurgii zarówno z zakresu nowoczesnych technik jak i stosowanych preparatów. Dzięki temu mam możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny estetycznej i chirurgii.

Ważna jest dla mnie nie tylko jakość wykonanego zabiegu, ale również bezpieczeństwo pacjenta i jego komfort fizyczny oraz psychiczny. Poradnictwo i diagnostyka to ważna część mojej pracy. Wysłuchanie potrzeb i oczekiwań pacjentów jest równie ważne jak stosowanie bezpiecznych i certyfikowanych preparatów. W trakcie konsultacji ważne jest dla mnie skonfrontowanie potrzeb pacjenta z moimi możliwościami.